„Beebiga pildistama“

Alates 1.06.2016-st korraldab Fotoelu fotostuudio iga kuu vahvat sündmust

„Beebiga pildistama“

web-beebiga-pildistama Beebiga pildistama fotoselu fotostuudiosse.

„Beebiga pildistama“ erisündmusele on väga oodatud emmed-issid-vanavanemad koos kuni 1,5-aastaste pisipõnnidega. Eesmärk on ennekõike pakkuda head fotoelamust, meeldivat ajaviidet ja toredat vaheldust argipäevale. Iga kuu on erinev fotosessiooni teema või värvigamma.

„Beebiga pildistama“ on grupipildistamine alates 6 kuni 15 paari (beebi täiskasvanutega), ajakulu 30 – 90min (iga lapse peale keskmiselt 5 min + grupi pildistamise peale keskmiselt 10 min + erisoovid, nt. sõbrad koos jne).

Hind: 1 beebi + 1 täiskasvanu = 5 eurot. Hinna sees on 1 töödeldud suureformaadiline JPG fail – faili saate valida ise tehtud fotodest läbi e-albumi.

Fotosessiooni plaan. Emmed-issid-vanavanemad tulevad Fotoelu fotostuudiosse 15 minutit enne „Beebiga pildistama“  fotosessiooni aega. Esialgu tehakse grupipilti (grupi olemasolul). Seejärel pildistatakse elavas järjekorras vanemaid koos beebidega. Pildistatu ei pea ootama fotosessiooni lõpuni.

Fotosessiooniks ettevalmistamine.  Lapsele tuleks kaasa võtta süüa, juua ja ka lemmik mänguasi. Soovitatav on vanemad beebiga sarnaselt riidesse panna võttes aluseks ühtse stiili ja värvigamma.

 „Beebiga pildistama“ ürituse teema, kuupäev ja kellaaeg avaldatakse enne ürituse algust veebis www.fotoelu.ee ja Fotoelu.ee Facebooki lehel.

Rohkem infot saab küsida: info@fotoelu.ee või tel.: 55582526.

Top! Copyright © 2008 Anastassia Klement Created by Dream-Theme — premium wordpress themes.
Social Links:
FACEBOOK
YOUTUBE