Fotoelu

III

Только мама нас держит всю жизнь: 9 месяцев в животе, до 3x лет на руках, … и всю жизнь – в сердце.

Details

I love my work!

когда проснулся и решил заняться любимым делом! Любите свою работу и живите в кайф!

 

Details

„Beebiga pildistama“

Alates 1.06.2016-st korraldab Fotoelu fotostuudio iga kuu vahvat sündmust

„Beebiga pildistama“

web-beebiga-pildistama Beebiga pildistama fotoselu fotostuudiosse.

„Beebiga pildistama“ erisündmusele on väga oodatud emmed-issid-vanavanemad koos kuni 1,5-aastaste pisipõnnidega. Eesmärk on ennekõike pakkuda head fotoelamust, meeldivat ajaviidet ja toredat vaheldust argipäevale. Iga kuu on erinev fotosessiooni teema või värvigamma.

„Beebiga pildistama“ on grupipildistamine alates 6 kuni 15 paari (beebi täiskasvanutega), ajakulu 30 – 90min (iga lapse peale keskmiselt 5 min + grupi pildistamise peale keskmiselt 10 min + erisoovid, nt. sõbrad koos jne).

Hind: 1 beebi + 1 täiskasvanu = 5 eurot. Hinna sees on 1 töödeldud suureformaadiline JPG fail – faili saate valida ise tehtud fotodest läbi e-albumi.

Fotosessiooni plaan. Emmed-issid-vanavanemad tulevad Fotoelu fotostuudiosse 15 minutit enne „Beebiga pildistama“  fotosessiooni aega. Esialgu tehakse grupipilti (grupi olemasolul). Seejärel pildistatakse elavas järjekorras vanemaid koos beebidega. Pildistatu ei pea ootama fotosessiooni lõpuni.

Fotosessiooniks ettevalmistamine.  Lapsele tuleks kaasa võtta süüa, juua ja ka lemmik mänguasi. Soovitatav on vanemad beebiga sarnaselt riidesse panna võttes aluseks ühtse stiili ja värvigamma.

 „Beebiga pildistama“ ürituse teema, kuupäev ja kellaaeg avaldatakse enne ürituse algust veebis www.fotoelu.ee ja Fotoelu.ee Facebooki lehel.

Rohkem infot saab küsida: info@fotoelu.ee või tel.: 55582526.

Details

SENSUAALSED PILDID – AKT / POOLAKT / BUDUAA

Fotoelu_12 Fotoelu_20

Tähista naiseks olemist. Tunne ennast kaamera ees veetlevana. Naudi iga hetke!

Buduaari sessioon tõstab naises sensuaalset eneshinnangut. Kingi endale sessiooni kogemus ning pildid jäävad meenutama seda ka paljude aastate pärast.

Meil on pakuda erinevaid pakette: koos või üksinda, looduses, stuudios või hotellis. Hinnade kohta rohkem infot siin: http://fotoelu.ee/hinnakiri/

Sessiooni peale võib minna 1,5t. – 3t. Mida pikem fotosessioon, seda parem, kuna siis jõuab modell rohkem hoogu minna ja sisse elada.

NÕUANDED JA SOOVITUSED ENNE FOTOSESSIOONI

Fotosessioonile tulles tuleks kanda rõivaid, mis ei jäta kehale tugevaid soonimise rante (näiteks jalgadele põlviku- või sokirandid, rinnahoidja randid või kõhule püksirandid). Samuti peaks hea tulemuse jaoks keha olema niisutatud eelnevatel päevadel kas õli või kehakreemiga. Soovitaksin seda teha kodus ka enne sessioonile tulekut. See tagab kauni ja terve jumega naha. Palun vältige rasvaseid kreeme, mis võivad stuudio pabertaustadele inetud rasvalaigud tekitada. Soovitav on paar päeva enne sessioonile tulekut eemaldada mittesoovitavad kehakarvad, kuid ärge jätke seda protseduuri samale päevale, et vältida nahaärritust. Sessioonil kasutage läbipaistvat deodorant.
Võtke fotosessesiooniks kaasa riided milles tunnete ennast sensuaalse ja seksikana (näiteks sukad, tripid, korsett). Värvidest võiks kaasa võtta nii heleda pesu komplekti kui ka  tumeda variandi. Kindlasti tasub läbi mõelda ehete ja aksessuaaride pool, sest need annavad pildile palju juurde. Fotopaberile välisjalanõudes ei lubata, seega peaks kaasas olema vahetusjalanõud. Buduaari sessiooniks on sobilikud jalanõud pidulikud kontsakingad või miks mitte ka lahedad ning stiilsed saapad.

 

Details

Jõulud ei ole kaugel!

joulud fotoelu

Jõulud ei ole kaugel! Õige aeg fotosessiooniks aja broneerida!!!  e-mail:  info@fotoelu.ee tel: 55582526

Meie poolt on pakkuda kinkekaardid 1a. kehtivusajaga!!! KK summad on 10, 30 ja 50 eur.

2011.12.07 (5)

 Stuudios on suur valik erinevaid jõulukostüüme!

Details
Published on:
18/11/2014 09:56
Author:
admin
Categories:
Uncategorized

Halloween on tulemas!

Halloween on tulemas!

Meie fotostuudios on võimalus valida Halloween kostüümi. Fotostuudios saab riietuda kohe mitmed pereliikmed.

Meie „Fotoelu“ fotostuudio pakub palju erinevaid võimalusi selleks, et fotosessioon saaks olema eriti põnev ja mitmekesine! 

 

fotoelu  (188) fotoelu  (194)

Details
Published on:
29/10/2014 14:25
Author:
admin
Categories:
Uncategorized
0

KALLIMALE VALENTINIPÄEVAKS

KINGI KALLIMALE VALENTINIPÄEVAKS – FOTOSESSIOON Kauneid hetki ei saa iial unustada, kauneid hetki ja perioode tuleb jäädvustada. Tee endale ja kallimale unustamatu kingitus – fotosessioon professionaalse fotograafiga Fotoelu fotostuudios. www.fotoelu.ee   tel.:555 825 26   

Details
Published on:
06/02/2014 14:56
Author:
admin
Categories:
Fotostuudio Tartus
0

КУРС ПО ОСНОВАМ СТУДИЙНОЙ СЪЁМКИ В FOTOELU фотостудии!

начало курса в понеделник 25 ноября в 11:00 часов.
Телефоны для записи и информации: +372 55582526

Курс ориентирован на тех, кто недавно приобрёл зеркальную камеру и хочет сделать первый решительный шаг к профессионализму. За пять часов мы научим вас уверенно снимать в ручном режиме, использовать все возможности студийного оборудования и уверенно чувствовать себя в условиях студии, а также расскажем, как правильно строить общение с моделями и клиентами.

www.fotoelu.ee
info@fotoelu.ee
 
работы участников:
kohendatud- kohendatud-3778 IMG_3517 IMGP1498 IMG_6392 IMG_6256

Details

Top! Copyright © 2008 Anastassia Klement Created by Dream-Theme — premium wordpress themes.
Social Links:
FACEBOOK
YOUTUBE