SENSUAALSED PILDID – AKT / POOLAKT / BUDUAA

Fotoelu_12 Fotoelu_20

Tähista naiseks olemist. Tunne ennast kaamera ees veetlevana. Naudi iga hetke!

Buduaari sessioon tõstab naises sensuaalset eneshinnangut. Kingi endale sessiooni kogemus ning pildid jäävad meenutama seda ka paljude aastate pärast.

Meil on pakuda erinevaid pakette: koos või üksinda, looduses, stuudios või hotellis. Hinnade kohta rohkem infot siin: http://fotoelu.ee/hinnakiri/

Sessiooni peale võib minna 1,5t. – 3t. Mida pikem fotosessioon, seda parem, kuna siis jõuab modell rohkem hoogu minna ja sisse elada.

NÕUANDED JA SOOVITUSED ENNE FOTOSESSIOONI

Fotosessioonile tulles tuleks kanda rõivaid, mis ei jäta kehale tugevaid soonimise rante (näiteks jalgadele põlviku- või sokirandid, rinnahoidja randid või kõhule püksirandid). Samuti peaks hea tulemuse jaoks keha olema niisutatud eelnevatel päevadel kas õli või kehakreemiga. Soovitaksin seda teha kodus ka enne sessioonile tulekut. See tagab kauni ja terve jumega naha. Palun vältige rasvaseid kreeme, mis võivad stuudio pabertaustadele inetud rasvalaigud tekitada. Soovitav on paar päeva enne sessioonile tulekut eemaldada mittesoovitavad kehakarvad, kuid ärge jätke seda protseduuri samale päevale, et vältida nahaärritust. Sessioonil kasutage läbipaistvat deodorant.
Võtke fotosessesiooniks kaasa riided milles tunnete ennast sensuaalse ja seksikana (näiteks sukad, tripid, korsett). Värvidest võiks kaasa võtta nii heleda pesu komplekti kui ka  tumeda variandi. Kindlasti tasub läbi mõelda ehete ja aksessuaaride pool, sest need annavad pildile palju juurde. Fotopaberile välisjalanõudes ei lubata, seega peaks kaasas olema vahetusjalanõud. Buduaari sessiooniks on sobilikud jalanõud pidulikud kontsakingad või miks mitte ka lahedad ning stiilsed saapad.

 

Top! Copyright © 2008 Anastassia Klement Created by Dream-Theme — premium wordpress themes.
Social Links:
FACEBOOK
YOUTUBE